Pogoda na grudzień 2011

Prognoza Zostaw komentarz

Prognoza pogody na grudzień 2011 roku. Temperatura w grudniu 2011, opady deszczu i śniegu (prognoza długoterminowa na XII.2011)

Data publikacji:

Początek grudnia 2011 zapowiada się na, jak na tą porę roku, ciepły, ale równocześnie deszczowy. Temperatury wzrosną nawet do 13 – 15 stopni Celsjusza.

Po chłodnych dniach, jakie zapowiadają prognozy długoterminowe, nadejdzie nam ciepły początek grudnia. W dzień temperatury sięgną kilkunastu stopni powyżej zera (nawet 13 do 15 st. C). Mimo że temperatura w grudniu 2011 po początkowo wysokich wartościach w dalszych dniach grudnia zacznie spadać, to mrozu nie będzie. Prognoza na grudzień 2011 przewiduje pogodę deszczową i jak na grudzień – ciepłą.

Prognozę w grudniu omówiliśmy częściowo dla okresu świątecznego w artykule Pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2011. Cały okres przedświąteczny w grudniu tego roku upłynie bez sensacji pogodowych. Nie grożą nam ekstremalne mrozy – wręcz przeciwnie, jak na tą porę roku ma być ciepło. Spadnie czasem deszcz. Do samych świąt pogoda bez większych zmian: minimalnie temperatury wahać będą się w okolicy zera stopni z przymrozkami nocnymi, w dzień powyżej 5 stopni, nawet gdzieniegdzie do kilkunastu.

 

Zostaw komentarz

© 2012 - 2014 pogoda.mymo.pl
Prognoza pogody dla Twojego miasta na dziś, jutro i cały tydzień