Pogoda na sierpień 2013

Prognoza Zostaw komentarz

Prognoza pogody na lato 2013: miesiąc sierpień w pogodzie na terenie Polski, w górach oraz nad morzem, na wschodzie i zachodzie kraju

Data publikacji:

Prezentujemy długoterminową prognozę pogody na drugi z wakacyjnych miesięcy, czyli sierpień 2013.

Wiele osób planuje swoje urlopy i wypoczynek na drugą połowę lata. Sierpień uchodzi za ten z wakacyjnych miesięcy, który charakteryzuje się stabilniejszą pogodą z rzadziej występującymi opadami i mniej gwałtownymi zjawiskami pogodowymi. Jak będzie w tym roku? Oto prognoza na sierpień 2013.

Pogoda Sierpień 2013

Odpowiadamy na nurtujące wielu z naszych Czytelników pytanie: Jaka pogoda będzie w sierpniu?

Drugi miesiąc tegorocznych wakacji będzie pod względem pogody bardzo łaskawy. Przyjemne temperatury i tylko sporadycznie występujące lokalnie opady będą sprzyjać wypoczynkowi. Tyczy się to zarówno polskich gór: Tatr, Beskidów czy Bieszczad, polskich pojezierzy i wybrzeża.

W tym roku w sierpniu notować będziemy w dzień temperatury między 23 a 30 stopni z krótkim okresem ochłodzenia w drugim tygodniu miesiąca, kiedy to temperatura może spaść do około 20 stopni. Pamiętajmy też o coraz chłodniejszych porankach i wieczorach, głównie w drugiej połowie miesiąca.

Sierpień 2013 zapowiada się więc na naprawdę udany wakacyjny miesiąc i pogoda nie powinna tym wszystkim, którzy zaplanowali swe urlopy właśnie na ten miesiąc.

Zostaw komentarz

© 2012 - 2014 pogoda.mymo.pl
Prognoza pogody dla Twojego miasta na dziś, jutro i cały tydzień