Pogoda na święta 2011

Prognoza Zostaw komentarz

Święta Bożego Narodzenia 2011 - pogoda, długoterminowa prognoza pogody, temperatury średnie i maksymalne, opady śniegu.

Data publikacji:

Święta Bożego Narodzenia 2011 upłyną pod znakiem umiarkowanej pogody. Prognoza na  święta 2011 przewiduje temperatury sporo powyżej zera i brak opadów śniegu. Zamiast tego pojawić się może deszcz.

Czy będzie śnieg na Święta Bożego Narodzenia 2011?

To pytanie zadają sobie i dzieci, i dorośli. Czy będzie śnieg na Boże Narodzenie 2011? W górach – owszem, ale to i tak tylko na dużych wysokościach.Na to się na razie nie zanosi. Prognoza na święta nie przewiduje opadów śniegu. Rok 2011 pod względem aury przypominać będzie jesień, niż zimę. Kilkustopniowy mróz wystąpi tylko nocami, w dzień (Wigilia 24 grudnia, pierwszy dzień świąt 25 grudnia i drugi dzień świąt 26 grudnia) będziemy mieli temperaturę dodatnią: w Polsce maksymalnie 8-10 stopni powyżej zera.

Pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2011

Czy będzie śnieg, jaka będzie temperatura w Święta 2011? Na te pytania odpowie nasz artykuł

Jaka będzie temperatura

Na to pytanie częściowo już odpowiedzieliśmy. Niewielki mróz w całym świątecznym okresie roku 2011 wystąpi tylko nocą i nad ranem. W dzień temperatury dodatnie.

Wygląda więc na to, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia (2011) wyglądać będą podobnie do tych sprzed dwóch lat. Na większości terenu Polski bez śniegu, gdzieniegdzie z opadami deszczu. Szkoda, bo odrobina śniegu w święta nikomu by nie zaszkodziła. Wesołych Świąt!

Zostaw komentarz

© 2012 - 2014 pogoda.mymo.pl
Prognoza pogody dla Twojego miasta na dziś, jutro i cały tydzień