Pogoda na Sylwestra 2013 i Nowy Rok

Prognoza Zostaw komentarz

Znamy już odpowiedź na zadawane przez naszych czytelników pytanie: Jaka będzie pogoda w Sylwestra i Nowy Rok 2013? Zapraszamy do zapoznania się z prognozą pogody na Sylwestra 2013 (31 grudnia) i Nowy rok (1 stycznia)

Data publikacji:

W tym roku czeka nas ciepły Sylwester – przewidują synoptycy współpracujący z portalem pogoda.mymo.pl. 2013 rok rozpocznie się ładną pogodą niemal bez opadów na obszarze całej Polski.

Prognoza pogody: Sylwester 31 grudnia 2013

W całej Polsce temperatura od 3 do 6 stopni. Bez opadów, tylko na krańcach północnych kraju niewielkie, przelotne opady deszczu, a w nocy i nad ranem deszczu ze śniegiem. Zachmurzenie małe i umiarkowane możliwe na południu i w centrum kraju. Wiatr słaby z kierunków południowych, w górach umiarkowany i silny.

Sylwester: pogoda

W Sylwestra, 31 grudnia 2012, przeważnie bez opadów i dodatnie temperatury

Prognoza pogody na 1 stycznia 2013

Nowy Rok 2013

Szczęśliwego Nowego Roku 2013 życzy portal Pogoda.Mymo.Pl!

Nowy Rok przywita nas dodatnimi temperaturami (1 – 5 stopni powyżej zera). Opady możliwe na terenach górskich. W całej Polsce dość pogodnie z niewielkimi zachmurzeniami. Tak więc szykuje nam się spokojnie pogodowo przełom roku 2012 i 2013, pogoda bardzo zbliżona do tego, co mieliśmy w latach ubiegłych. Taka aura będzie sprzyjać świętowaniu pod gołym niebem, a wszelkie pokazy sztucznych ogni organizowane przez samorządy miejskie czy gminne nie będą zakłócone przez czynniki atmosferyczne.

Zostaw komentarz

© 2012 - 2014 pogoda.mymo.pl
Prognoza pogody dla Twojego miasta na dziś, jutro i cały tydzień